Підсумки турніру пам”яті Золотаревської Валерії Георгіївни

28 травня в басейні ШВСМ (Юність) вперше пройшов турнір пам”яті Заслуженого тренера України Золотаревської Валерії Георгіївни. Змагалися діти 2009-2006 років народження. В турнірі прийняли участь 212 дітей з Київа, Бориспіля, Рівного та Львова.

Офіційним спонсором турніру виступила компанія АБ-маркетинг, офіційний дистрибьютор ТМ Speedo в Україні, яка нагородила всіх переможців сертифікатами Speedo на суму 250грн. Почесними гостями турніру були: Кожух Ніна Федорівна – тренер чотириразової Олімпійської Чемпіонки Яни Клочкової, Алла Шлапак -депутат Київради від нашого округу, Дарина Зевіна – Чемпіонка Світу та Європи з плавання.

Змагання почались з показового запливу дівчат та юнаків, що тренуються в Юності та вже досягли висот світового та українського плавання. Переважну більшість з них навчила плавати Валерія Георгіївна: Чемпіонку Світу та Європи  Дарину Зевіну, неодноразових чемпіонів України серед своїх вікових категорій  Євгенію Тищенко, Кирила Драгомирецького, Євгенію Тимошенко та інших.

Вперше на офіційних змаганнях Київа глядачі могли дивитись результати он-лайн http://ksf.net.ua/rezultaty/rezultaty-on-line/turnir-pam-yati-ztu-zolotarevskoyi-v-g/ – це заслуга Сергія Лизака – члена технічного комітету LEN (Європейської ліги водних видів спорту). В суддівський бригаді приймали участь кілька суддів міжнародної кваліфікації.

Дуже приємно було зустріти гостей з Рівного, Львову та Бориспіля. Бориспільских Бобрят привіз до нас тренер Сергій Фесенко – Олімпійський чемпіон з плавання.

Юні учасники змагань показали високі результати, створюючи достойний резерв для українських плавців світового рівня. Наприклад 8-річна Єлізавета Єрмішина проплила дистанцію 50м вільним сталем за 31,5 сек, що дуже близько до 1-го дорослого розряду. І навіть дощ не завадив юним учасникам продемонструвати свої найкращі результати.

Вітаємо всіх учасників та іхніх батьків з вдалим дебютом. Щиро дякуємо всім суддям, тренерам та співробітникам басейну Юність та всім, хто допоміг організувати цей перший турнір пам”яті Валерії Георгіївни. Намагаємось зробити ці змагання регулярними щорічними.