Київські плавці виграли два Чемпіонати України – серед юніорів та юнаків

Змагання у Львові завершили плавальний сезон для українських юнаків та юніорів. Київська команда виграла обидва Чемпіонати. Ця перемога – достойна нагорода для спортсменів та тренерів, які кожен день максимально віддаються своєму улюбленому виду спорту.

Справжньою сенсацією Чемпіонату серед юнаків стала вихованка Вадима Чеботарьова – Євгенія Жукова, яка виборола дев’’ять золотих нагород! Її одногрупниця по тренуванням Аріна Закорко отримала 3 золота!

Команда хлопців ГРИЦАК Б., ХРИПУНОВ Є., ВЛАСЕНКО Д. РОМАНЮК Є. виграла естафету 4х100 вільним стилем та встановила Вище досягнення України 3:45.09. Дівчата ЖУКОВА Є., ПАЛЬОХА Х., ЗАКОРКО А., БОРДОНОС В. виграли комбіновану естафету

Особисте золото також виборов Єгор Романюк.

Сім золотих нагород на юніорському Чемпіонаті отримала спортсменка київської школи «Урнаїна» Вікторія Павленко! Чотири золота у Марка Хотинецького, три отримали Євгенія Тимошенко та Євгенія Жукова, одне – Дарья Швабій. Кияни виграли три з чотирьох естафет, що підтверджує високий рівень плавання в нашому місті. Склад переможної естафети серед дівчат Тимошенко Є, Горова К, Жукова Є, Павленко В, юнаки: Хотицецький М, Апціаурі М, Гребельний Д, Здоровило Є.

Федерація плавання вітає всіх переможців, призерів та іх тренерів! Сподіваємось, що через кілька років наші юнаки зможуть вдало конкурувати на Європейських та світових аренах.

Результати Чемпіонатів України серед юнаків та юніорів можна дивитись за посиланням: http://usf.org.ua/2016rez.html